Teknik Servis

teknik servis babatas2001

teknikserv

Cep Kampüs ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Ayrıca cep telefonunuz tamirdeyken telefonsuz kalmamanız adına yedek telefon veriyoruz. Size vereceğimiz Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modellerinden birini cihazınız tamir edilene kadar kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Cep Kampüs'te telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini girip 3 adımda tahmini fiyat alarak sipariş işlemine geçebiliyorsunuz. Ardından uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan arıza tespitinin ardından sizin onayınızla birlikte tamir işlemine başlanıyor ve en kısa sürede yepyeni haliyle size ulaştırılıyoruz.

Cep Kampüs'ün hizmetleri sadece bireysel müşteriler ile sınırlı değil. Kurumsal müşterilerimiz birden fazla telefon tamirini talep edip takibini kolayca yapabiliyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verdiğimiz yedek telefon içindeki App’den veya hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebiliyorsunuz.Cep Kampüs olarak, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi mobil cihazlarınızda oluşabilecek birçok arızaya çözüm buluyoruz. Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 6 ay parça garantisi sunuyoruz.

Kategori: Uncategorised

Merkez : Hoybar Mah. Ankara Cad. Kastel İş Merkezi No:12 Sirkeci-Fatih / İSTANBUL +90 (212) 522 83 85 +90 (532) 175 18 28
Şube : Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:78-B +90 (222) 322 88 66 +90 (532) 337 51 10

Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2017 By Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.