Pasaport Kaydı

kayit

Cep Kampüs İletişim Elektrik İnşaat Bilgisayar Gıda Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında Eskişehir’de faaliyetine başladı.Eskişehir’in teknoloji mağazası olarak hizmet vermeyi öngören ve bu çerçeve de hizmetine aralıksız devam eden şirketimiz 2015 yılının sonlarında doğru e-ticaret girişimi için adım attı.

Ülkemizde uluslararası teknolojileri takiben akıllı cihaz kullanımı, dünya sıralamasında üst sıralarda yer almaya başladı. Bu gelişme karşısında yurtdışında yaşayan hemşehrilerimiz ve yurtdışından telefon satın alan vatandaşlarımız ülkemizde telefonlarını kullanmakta yasal prosedürlerden dolayı telefonlarını kullanamaz duruma geldi. Bu durumdaki desteği CEP KAMPÜS olarak bizler profesyonel şekilde uzun yıllardır sizlere hizmet sunan bir firma haline geldik.
Şirket olarak mağazamızda gösterdiğimiz güler yüz,sağladığımız müşteri memnuniyeti ve emin adımlarla inşa ettiğimiz alışverişte güven duygusunu internet sitemize taşımaya karar verdik.Uygun fiyat ve kaliteli hizmet vizyonuyla başladığımız hayatımızda sizleri sitemizde görmekten mutluluk duyarız.

Yurtdışı cihazlarınızın yasal kayıt hakkı, yasal prosedürleri için telefon,mail veya formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

Tüm sorun,şikayet ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan veya sitemizde yer alan bizlere iletebilirsiniz..

İLETİŞİM FORMU

İletişim bölümündeki formu eksiksiz olarak doldurup gönderin.

EVRAK GÖNDERİMİ

Sizden talep edilen evrakları eksiksiz olarak Whatsapp veya Mail aracılığıyla bize ulaştırın.

İŞLEMİN UYGULANMASI

Maksimum 30 Dakika süren yasal işlem başvuruları ile beyan ettiğiniz evraklarla başvuru yapılır.

KAYDIN TAMAMLANMASI

Yurt dışı cihazınızın kaydı tamamlanmış bulunmakta olup, sorun yaşadığınız zaman bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Uncategorised

Merkez : Hoybar Mah. Ankara Cad. Kastel İş Merkezi No:12 Sirkeci-Fatih / İSTANBUL +90 (212) 522 83 85 +90 (532) 175 18 28
Şube : Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:78-B +90 (222) 322 88 66 +90 (532) 337 51 10

Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2017 By Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.