Pasaport Kaydı 2

tanıtım1015

BAŞVURU VE İŞLEMLERİN BAŞLAMASI

İnternet sayfamızdan veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşır ulaşmaz. ilk işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. Pasaport kayıt hakkı işlemleri yaklaşık 1-2 saat sonunda tamamlanmaktadır. Bu sürede yapılacak yasal başvurular zaman almaktadır.

BELGELER VE BELGELERİN GÖNDERİMİ

Başvuruyu yaptıktan sonra, mail veya whatsapp yolu ile ulaştıracağınız belgeler baz alınıp işleme girecektir. Tarafınıza pasaport sahibinin bilgileri ve sizin imei numaranız ile ödenmiş vergi dekontuyla beraber E-devlet ekran görüntüleri gönderilmektedir.

ASALDIR VE DEVLET GÜVENCESİNDEDİR

Pasaport kayıt işlemini BTK mevzuatına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. İşlemlerinizi E-Devlet platformu üzerinden online olarak tamamlıyoruz. E-Devlet sistemi, Emniyet Müdürlüğü, BTK ve Gelir İdaresi Başkanlığı ile entegreli çalıştığı için kayıt işleminizi haftanın her günü 24 saat yapabiliyoruz ve telefonunuzu aynı gün kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. Kayıt esnasında süreçle ilgili sürekli bilgilendirme yapıyoruz.

HANGİ SAATLER ARASINDA İŞLEM YAPABİLİRİM?

Pasaport kayıt işlemleri online ortamda yapıldığı için 7 gün 24 saat yapılabilmektedir. Dilediğiniz saatte ulaşım sağlayıp cihazınızı kayıt ettirebilirsiniz.

İletişim Platformumuza ait her ortamda bize ulaşabilirsiniz.

İŞLEMLERİN BİTİP SONA ERMESİ

CepKampus.com Ailesi olarak işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Garanti verilen süre içerisinde tamamlanmayan siparişler müşterimizin isteğine göre iptal edilip iade ediliyor. İşlemin durumunu müşteri hizmetlerimizi arayarak veya internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kategori: Uncategorised

Merkez : Hoybar Mah. Ankara Cad. Kastel İş Merkezi No:12 Sirkeci-Fatih / İSTANBUL +90 (212) 522 83 85 +90 (532) 175 18 28
Şube : Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:78-B +90 (222) 322 88 66 +90 (532) 337 51 10

Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2017 By Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.