Orjinal Aksesuar

Bilindiği üzere orjinal olmayan aksesuarlar cihazlarınıza zarar vermekte olup; hatta kullanılmaz hale getirebilir. Bu yüzden orjinal aksesuar ve lisanslı aksesuar talepleriniz karşılamaktayız.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Cep Kampüs‘e, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir

Firmamız her türlü Cep Telefonu aksesuarları ve Tablet P.C. ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz stoklarımızda olup %99 oranında aynı gün kargo yapılmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir.

Cep Kampüs sürekli yenilikleri takip ederek en yeni modelleri en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde müşterilerimize sunmaya çalışmaktadır. Firmamız aynı zaman Exogear, Kidigi, Zenus gibi sektöründe dünyaca ünlü firmalarınTürkiye distribütörlüğünü ve dağıtıcılığını yapmaktadır.

Kategori: Uncategorised

Merkez : Hoybar Mah. Ankara Cad. Kastel İş Merkezi No:12 Sirkeci-Fatih / İSTANBUL +90 (212) 522 83 85 +90 (532) 175 18 28
Şube : Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:78-B +90 (222) 322 88 66 +90 (532) 337 51 10

Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2017 By Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.