Hakkımızda

CEPKAMPÜS

Cepkampusmagaza

Firmamız Cepkampüs, cep telefonu perakende satışı ile iletişim sektörüne girmiştir. Perakende alanında edindiği bilgi ve tecrübeyi daha üst platforma taşıyarak cep telefonu toptan satışı ve dağıtım işini üstlenmiştir. Sahip olduğu genç, gelişime açık, dinamik, istikrarlı kadrosuyla çok kısa zamanda Türkiye çapında bir çok küçük ve büyük ölçekte firmalara cep telefonu tedariği yapmayı başarmıştır ve sektöründe gelişerek büyümesini sürdürmektedir.

MİSYON VE VİZYON

CepKampüs olarak satış ve müşteri hizmetleri  odaklı bir  şekilde çalışarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli görev tanımımızdır. Kurum içi eğitim, bilgi ve gündemi takip eden bir şirket profili ile müşteri ve bayilerimizin karşısında olmayı önemsiyoruz.

Cepkampüs olarak rekabetçi durumlarda, avantaj  sağlayacak yenilikçi  yatırımlar oluşturmak ve bu sürekliliğini sağlamak  hedeflerimizden biridir. Sektörümüzde başarılı olabilmek için yenilikçi olmanın önemli olduğunun bilincindeyiz.

KOŞULSUZ MEMNUNİYET

Memnuniyet ilkesi için ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı olmaktan  büyük  mutluluk  duyacaktır. Teknolojinin  insan  için  olduğu teziyle çalışanlarımızın ve de müşterilerimizin memnuniyetini  hedefleriz. Bu amaçla kurumsal bir  çatı altında akreditasyon 
ve müşteri  hizmetleri eğitimlerimiz ile kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kategori: Uncategorised

Merkez : Hoybar Mah. Ankara Cad. Kastel İş Merkezi No:12 Sirkeci-Fatih / İSTANBUL +90 (212) 522 83 85 +90 (532) 175 18 28
Şube : Yenibağlar Mh. Üniversite Cd. No:78-B +90 (222) 322 88 66 +90 (532) 337 51 10

Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2017 By Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.